Zapraszamy na tegoroczne Sprzątanie Świata – 15 września 2023

W piątek, 15 września 2023r. w #Kętrzyn odbędzie się 30 akcja Sprzątania Świata – Polska 2023 pod hasłem:
👉 ,,Sprzątanie świata łączy ludzi’’.🌳🌏
👉 Startujemy o godz. 9:00.
👉 Miejsca zbiórek:
• skrzyżowanie ulicy Kasprowicza i Mazowieckiej
• przy myjni – ul. Rynkowa;
• przy moście – ul. Chopina;
• cmentarz wojenny, przy ul. Kasztanowej;
• parking przy stadionie – ul. Chopina;
• bunkry (ul. Mazowiecka)
• przed wejściem do Zamku
• zaplecze szkoły muzycznej;
• przed wejściem do budynku Loży
👉 Teren do uporządkowania zostanie wskazany na miejscu zbiórki. Sprzątać miasto będą pracownicy urzędu miasta, spółek miejskich oraz jednostek organizacyjnych, a także dzieci ze szkół i przedszkoli.
👉 Chcesz posprzątać swoje miasto?
Wybierz miejsce, przyjdź i posprzątaj z nami. 🌳🌏

W dniu 15 września 2023r. organizowana będzie na terenie naszego miasta kolejna 30 akcja  Sprzątanie  Świata – Polska 2023 pod hasłem   ,,Sprzątanie świata łączy ludzi’’ Miejsca zbiórek godzina 9.00: •	skrzyżowanie ulicy Kasprowicza i Mazowieckiej •	przy myjni – ul. Rynkowa; •	przy moście – ul. Chopina;  •	cmentarz wojenny, przy ul. Kasztanowej; •	parking przy stadionie – ul. Chopina; •	bunkry (ul. Mazowiecka) •	przed wejściem do Zamku •	zaplecze szkoły muzycznej; •	przed wejściem do budynku Loży Teren do uporządkowania zostanie wskazany na miejscu zbiórki. Sprzątać miasto będą pracownicy urzędu miasta, spółek miejskich oraz jednostek organizacyjnych, a także dzieci ze szkół i przedszkoli . Chcesz posprzątać swoje miasto? Wybierz miejsce, przyjdź i posprzątaj z nami.