Pomoc dla Janka – zbiórka odzieży używanej

Drodzy mieszkańcy,
nasz mały wojownik Walka Janka dzielnie walczy z ciężkim przeciwnikiem jakim jest neuroblastoma. Nadal potrzebne są środki na leczenie.
Przyłączamy się więc do akcji pn.: „Szafowanie dla Jasia” zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Barcianach i zbieramy używaną odzież.”Szafowanie dla Jasia” polega na zbiórce używanych ubrań, obuwia, maskotek, firan, zasłon, koców, pościeli, plecaków i innych tekstyliów. Za każdy kilogram odzieży firma współpracująca z Fundacją „Po Pierwsze” przekaże pieniądze na leczenie chłopca.
Państwo również możecie pomóc! Wystarczy zajrzeć do swojej szafy. Poszukać rzeczy, z których już nie korzystacie i przekazać je dalej.  Rzeczy przekazywać można do Biura Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Kętrzyn do 29.08.2023 r.
Dochód w 100% trafi na leczenie chłopca. ❤