BANK GOSPODARSTWA KRAJOWEGO – Czy to czas na inwestycje?

Bank Gospodarstwa Krajowego zaprasza na bezpłatne wydarzenia, podczas których eksperci BGK omawiają wybrane programy, prezentują źródła finansowania poszczególnych projektów oraz odpowiadają na pytania uczestników.

Czy to czas na inwestycje? 17 listopada 2021r. godz. 11:00 Ełk, ul. Podmiejska 5 (siedziba Parku Naukowo – Technologicznego w Ełku) Program spotkania: 11:00 – 11:10 Powitanie gości. Anna Bułło, Dyrektor Regionu oraz Bogusław Markowicz, Dyrektor Rozwoju Regionu BGK 11:10 – 11:40 Czekać, czy nie czekać? Czyli czy to już odpowiedni moment na inwestycje? Piotr Dmitrowski, Menedżer Zespołu Analiz Rynków Finansowych, BGK 11:40 – 11:55 Sprawdzamy czy rynek jest już gotowy na inwestycje? / Twoje pomysły, nasze sprawdzone rozwiązania – to działa. Paweł Wójtowicz, Dyrektor Biura Finansowania Projektów Regionalnych, BGK 11:55 – 12:10 Czy % mogą być niebezpieczne? Możliwe rozwiązania. Grzegorz Giebułtowski, Dyrektor, Biuro Współpracy na Rynkach Finansowych, BGK 12:10 – 12:25 VINCI ZASI - finansowanie polskiej myśli technologicznej. Piotr Woliński, prezes zarządu - Vinci, spółka zależna BGK 12:25 – 12:40 Oferta inwestycyjna Gminy Miasta Ełk Marta Herbszt, Naczelnik Wydziału Planowania Przestrzennego i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Ełk 12:40 – 12:45 Spot informacyjny Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku – inicjatywy i działania w zakresie wsparcia przedsiębiorców 12:45 – 13:00 Polska Strefa Inwestycji. Wojciech Kierwajtys, wiceprezes zarządu, Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o przesłanie informacji na adres mailowy rafal.maciejewski@bgk.pl do końca dnia 15.11.2021 r. Uczestnikom zapewniamy napoje, kawę, herbatę, ciasto i lunch. Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji pod LINKIEM

Zaproszenie_BGK_PNT_Elk_17.11.2021_